O FIRMĚ

Společnost Ru-Ka, spol. s r.o., vznikla v roce 1991. Firma začínala v pronajatých prostorách s výrobou koupelnového nábytku, vestavěných skříní, plovoucích podlah a různého nábytku na zakázku. V roce 1997 se přestěhovala do vlastní nově vybudované provozovny. Za dobu svého působení na českém trhu si získala velké množství spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí.
V současné době se firma zabývá:
Výrobou koupelnového nábytku pro SIKO koupelny. Pro naše regionální zákazníky objednáváme veškerý sortiment sanitární keramiky, dlažby, obkladů, koupelnových doplňků a nábytku z aktuálního katalogu SIKO koupelny. V oblasti kuchyní se zaměřujeme na typizované kuchyně a provádíme zakázkovou realizaci atypických kuchyní od prvotního zaměření až po konečnou montáž. Nabízíme i spotřebiče značky Whirlpool a Fagor přímo od dodavatele pro ČR za výhodnou cenu. Vyrobíme jednotlivé kusy bytového vybavení, ale i zařízení celých interiérů, kanceláří, nemocnic, bytů atp. Na vakuovém lisu lisujeme postformingová dvířka i pro samotné zakázky.
Technické vybavení firmy
Firma je vybavena mimo běžných truhlářských strojů, digitální pilou SCM SI 400 E a automatickou formátovací pilou SCM SIGMA 65, víceúčelovou CNC frézkou BIESSE ROVER B 2.30 a SCM RECORD 110 S, které umožňují velmi přesné obrábění plošných dílců včetně jejich navrtání či vyfrézování najednou. Další zpracování dílců je podrobeno olepovačkou hran BRANDT AMBITION 1660, která zarovnává hrany dílců přifrézováním a nalepuje tavným lepidlem masivky, papírové, laminátové a ABS hrany do výšky hrany 80mm. K technickému vybavení firmy patří i membránový vakuový lis, který kombinací s víceúčelovou CNC frézou nabízí výrobu kuchyňských fóliovaných dvířek. Díky těmto technologiím může firma RU-KA, spol. s r.o., zákazníkům nabídnout moderní a kvalitní zpracování výrobku, a samotnou možnost realizace nových trendů v nábytkové oblasti. Zákazníkům nabízíme hlavně kvalitní zpracování s používáním kvalitních materiálů a komponentů k výrobě.

Technologie a zkušenosti firmy umožňují uspokojit i nejnáročnější zákazníky.
Ru-Ka spol. s r.o. - Jamné nad Orlicí 270, 561 65
Po-Pá 6:00 - 15:00 | tel.: +420 465 642 939
© 2018 Ru-Ka spol. s r.o
powered by Quick.Cms