O FIRMĚ

Společnost Ru-Ka, spol. s r.o., vznikla v roce 1991. Firma začínala v pronajatých prostorách s výrobou koupelnového nábytku, vestavěných skříní, plovoucích podlah a různého nábytku na zakázku. V roce 1997 se přestěhovala do vlastní nově vybudované provozovny. Za dobu svého působení na českém trhu si získala velké množství spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí.
V současné době se firma zabývá:
Firma Ru-Ka, spol. s r.o., se zabývá výrobou koupelnového nábytku, typizovaných i atypických kuchyní, dýhovaného nábytku, zařízení interiérů kancelářských i bytových a lisováním posformingových dvířek. Hlavním programem firmy je výroba sériového koupelnového nábytku pro SIKO koupelny. Řady nábytku MODENA, WENGE, ANCONA,VARIO a DOLCE jsou výsledkem dlouholetých zkušeností naší společnosti s výrobou koupelnového nábytku. Spolupráce s firmou SIKO koupelny nám umožňuje pro naše regionální zákazníky objednávat veškerý sortiment sanitární keramiky, dlažby, obkladů, doplňků a nábytku z aktuálního katalogu SIKO koupelny. V oblasti kuchyní u nás provádíme i individuální kompletní realizaci od prvotního zaměření až po konečnou montáž. Při výrobě kuchyní dbáme především na výběr kvalitních materiálů a moderního kování, které díky široké škále našich dodavatelů můžeme zákazníkům nabídnout. Spolupracujeme také s elektro Franc, kde si můžete vybrat a zkonzultovat výběr spotřebičů, naši firma vám spotřebiče poskytne zvýhodněnou cenu a provede montáž do kuchyně zdarma. Výroba nábytku na zakázku se týká jak jednotlivých kusů bytového vybavení, tak i zařízení celých interiérů kanceláří, nemocnic, bytů apod. Na vakuovém lisu vyrábíme posformingová dvířka pro vlastní výrobu i na zakázky. Používání moderních technologií a dlouholetých zkušeností nám umožňuje uspokojit i nejnáročnější zákazníky.
Technické vybavení firmy
Firma je vybavena mimo běžných truhlářských strojů, digitální pilou SCM SI 400 E a automatickou formátovací pilou SCM SIGMA 65, víceúčelovou CNC frézkou BIESSE ROVER B 2.30 a SCM RECORD 110 S, které umožňují velmi přesné obrábění plošných dílců včetně jejich navrtání či vyfrézování najednou. Další zpracování dílců je podrobeno olepovačkou hran BRANDT AMBITION 1660, která zarovnává hrany dílců přifrézováním a nalepuje tavným lepidlem masivky, papírové, laminátové a ABS hrany do výšky hrany 80mm. K technickému vybavení firmy patří i membránový vakuový lis, který kombinací s víceúčelovou CNC frézou nabízí výrobu kuchyňských fóliovaných dvířek. Díky těmto technologiím může firma RU-KA, spol. s r.o., zákazníkům nabídnout moderní a kvalitní zpracování výrobku, a samotnou možnost realizace nových trendů v nábytkové oblasti. Zákazníkům nabízíme hlavně kvalitní zpracování s používáním kvalitních materiálů a komponentů k výrobě.

Technologie a zkušenosti firmy umožňují uspokojit i nejnáročnější zákazníky.
Ru-Ka spol. s r.o. - Jamné nad Orlicí 270, 561 65
Po-Pá 6:00 - 15:00 | tel.: +420 465 642 939
© 2023 Ru-Ka spol. s r.o
powered by Quick.Cms